Kontakty:

Giga Technologies Ltd.

Prosecká 848/97

CZ-190 00 Praha 9

Tel: +420·283·930·637

Е-mail:

Skype: Skype Me™!

ICQ: 2167445

Broziat Gruppe - Německo, Švýcarsko, France

Kde jsme

     

Použite tvářecí stroje

Kdo jsme

Firma Giga Technologies s.r.o. na trhu z použitými tvářecíma strojí působí od roku 1999. Vše se začalo odkupem vysekávacího CNC lisu TRUMPF TRUMATIC 300PW a ohraňovacího lisu TRUMABEND 125 u známého českého podnikatele Vladimíra Bejčka. Od té doby firma odkoupila v ČR a SR víc než 40 laserových palicích strojů, ohraňovacích a vysekávacích lisů. Do hlavní činností firmy patří – odkup, demontáž, oprava, dodání a následný servis použitých tvářecích strojů německé firmy TRUMPF a dalších známých firem Amada, Bystronic, Beyeler atd.
Zákazníci Giga Technologies s.r.o. - majitele malých podniků, kteří jsou schopni počítat čas a peníze. V poslední době firma úspěšně působící na trzích v rozvojových zemích a východní Evropě.


Co je nového u nás


Naložení ohraňovacího CNC lisu TRUMPF TRUMABEND V130, který jsme odkoupily od firmy Rober Jindrák Od roku 2012 zabýváme se opravami a servisem použitých CNC systémů známých značek SIEMENS, BOSCH, INDRAMAT. Uvedené díly se běžně používají v tvářecích strojích TRUMPF, BYSTRONIC, EHT, ale jejich výměna je občas finančně zcela neúnosná pro malé a střední podniky. Takže na trhu je stabilní poptávka po jejich opravě a výměně použitými prvky.


Naložení ohraňovacího CNC lisu TRUMPF TRUMABEND V130, který jsme odkoupily od firmy Rober Jindrák 4 července 2013 proběhlo naložení na kamion ohraňovacího CNC lisu TRUMPF TRUMABEND V130, který jsme odkoupily od firmy Rober Jindrák. Stroj bude odvezen za účelem následující repasí do Švýcarska. Po repasi bude stoj prodán novému majiteli.


Naložení ohraňovacích lisu AMADA HFE 80-25 ve firmě MANDÍK, a.s. 14 prosince 2012 jsme odkoupily od firmy MANDÍK, a.s. dva ohraňovacích lisy AMADA HFE 80-25. Po repasi strojů u našich partneru v Rusku budou prodané novému majiteli.


Naložení vysekávacího lisu TRUMPF TRUMATIC 5000R ve firmě J.M. KAPA, spol. s r.o. v Kolíně 22 února 2012 proběhlo naložení vysekávacího CNC lisu TRUMPF TRUMATIC 5000R ve firmě J.M. KAPA, spol. s r.o. v Kolíně. Stroj byl demontován technikami Broziat Maschinen AG, naložen na kamion a odvezen za účelem následující repasí do Švýcarska.
V současné době je důležité stroj prodat včas, pokud o něj někdo má zájem. Třeba někdo se snaží teď prodat stroj TRUMPF TRUMATIC 300 a odůvodňuje to tím, že stroj spolehlivý a pořad jede. Ale toto už je nedostačující. Stroj už nemá dostatečnou rychlost aby mohl konkurovat na trhu, a tak nikdo ho nechce. Tak že neprotahujte z odprodejem stroje, pokud ještě někdo o něj má zájem.


USETEC 2012 USETEC 2012 - nástupce RESALE, se bude konat podruhé ve dnech 5-7 března v Kolíně, Německo, čekáme na vás v našem stánku: Hala 8, stánek G-150/H-151. Během veletrhu volejte našeho zástupce na +491766516302


Vysekávací lis TRUMPF Trumatic 200 ve firmě CIC Jan Hřebec s.r.o. přípraven k naložení. 20 července 2011 proběhlo naložení na kamion vysekávacího CNC lisu TRUMPF Trumatic 200, který jsme odkoupily od firmy CIC Jan Hřebec s.r.o. Stroj bude repasován na Ukrajině a čeká na něj nový majitel.


EuroBLECH 2010 Mezinarodni strojirensky veletrh EuroBLECH 2010. 26-30. října Ukázal, že na trhu je velká poptávka na použité CNC stroje na zpracovaní plechu, zejména na stroje TRUMPF, která přivedla k stoupáni cen a zvetšení terminu dodáni jak nových tak i použitých strojů.


30.03.2010 další stroj byl odkoupen u firmy FRIGERA metal a.s. Tentokrát bude repasován ve Firmě Oskar Broziat Maschinen AG ve Švýcarsku ohraňovací CNC lis TRUMPF TrumaBend V170X.


A.Broziat a A.Gegalchy během zkoušek ohraňovacího lisu TrumaBend V 130Po reorganizaci v BROZIAT GRUPPE odpovědná za region Česká a Slovenská republiky stala Broziat Maschinen AG, Tägerwilen. Praktická práce za Giga Technologies s.r.o. Na obrázku - A.Broziat a A.Gegalchy během zkoušek ohraňovacího CNC lisu TrumaBend V 130.


Archiv aktualit


Stehovaní stroje TRUMATIC 300PW z výrobní halyPrvní stroje v České republice, vysekávací CNC lis TRUMPF TRUMATIC 300PW a ohraňovací lis TRUMABEND 125, jsme odkoupily v roce 1999 u známého českého podnikatele Vladimíra Bejčka.
Následovně stroje byly převezení do naše provozovny ve Švýcarsku, kde stroje byli důkladně opraveny prodané dalšímu majiteli.


Další aktuality>>>

Aktuální nabídka

TOP 10